LVENRUS

Preces [izvēlies sev svarīgāko]

Piedāvājam iegādāties:

Mācību grāmatas angļu valodā

 • R.Overlija grāmata "Maigās Bio-Enerģētikas teorija un metodes ikvienam" tagad arī latviešu valodā! (A4 formāts, 318lpp.))
  Cena Ls25 (35,57 eur)
  Ls22,20 (31,59 eur) pasūtot pa pastu (iekļaujot pasta izdevumus); Ls20 (28,45 eur) piedaloties mūsu organizētajos semināros.
  Lai veiktu pasūtījumu: uz e-pastu ilzejankovska1@gmail.com lūgums atsūtīt pasta adresi un izvēlētās preces nosaukumu. Nosūtīsim kontu pārskaitījumam. Līdzko nauda būs kontā, prece tiks nosūtīta.
Maigās Bio-Enerģētikas teorija un metodes ikvienamMaigās Bio-Enerģētikas teorija un metodes ikvienam Latviski
 • R.C.Overly “Gentle Bio-Enerhetics. Theory and tools for everyone” with comments by Dr.Eva Reich, developer of Gentle Bio-Energetics. 303 lpp., A4 formāts
  Ričards K. Overlijs ir sarakstījis grāmatu, kura ir smalka Maigās Bio-Enerģētikas destilācija. Tā ir vienkārša, skaidri uzrakstīta, kodolīga instrukcija studentiem un praktiķiem. Varat izvēlēties, vai izmantot visu vai tikai kādu daļu no grāmatā aprakstītā, un droši pielietot šīs metodes dažādās krīzes situācijās.
  Grāmata tiek tulkota latviešo valodā. Drīzumā būs pieejama.

  Cena Ls 30 (42,68 eur)
Gentle Bio-Enerhetics Gentle Bio-Enerhetics
 • R.C.Overly and Sandra Tompkins “A manual of Polarity Therapy with Gentle Bio-Energetics”, (105 lpp., A4 formāts)
  Polaritātes terapijas pielietojums Maigajā Bio-Enerģētikā ir praktisku metožu apkopojums ar zīmējumiem un aprakstiem dažādu ikdienišķu un krīžu (slimību) situāciju dziedināšanā, lai sekmētu dzīvības enerģijas atjaunošanos, mazinātu sāpes vai traumu radīto seku mazināšanai.
  Cena Ls 12 (17,07 eur)
Gentle Bio-Enerhetics
 • Tauriņu pieskāriena masāžas apmācības DVD,
  autors R.Overlijs, latviešu/angļu valodās
  Tauriņpieskārienu masāžas mērķis ir dziedināt ķermeņa saspringumu jeb „kausēt bruņas” un atjaunot dabīgo dzīves enerģijas plūsmu. Terapijas tehnika ir veiksmīgi apgūstama un pielietojama, izmatojot DVD ierakstu, kurā tiek sniegts īss terapijas teorijas apskats, un praktsikie soļi metodes apguvei. Apmācības piemēros ir attēlots darbs ar zīdaini, mazu bērnu un pieaugušo.
  Cena Ls 6 (8,54 eur)
Tauriņu pieskāriena masāža
 • Dzīvības enerģijas (Orgona) sega
  Šis instruments ir viens no Vilhelma Raiha izstrādātajiem enerģijas akumulatoru tipiem, kas paredzēti dzīvības enerģijas apkopošanai un pārvadīšanai uz ķermeni. Sega ir nozīmīgs paņēmiens, ko izmantot terapijas sākumā, kad nepieciešams uzlādēt cilvēka dzīvības enerģiju vai nu tādēļ, ka klientam tās trūkst (anorgonija) vai tā izsmelta kādā krīzes situācijā, piemēram, tādā kā bērna piedzimšana. Vēlāk var izmantot citus paņēmienus, lai atklātu enerģijas trūkuma iemeslus. Segas izmēri 65 x 80 cm
  Cena Ls 25 (35,57 eur)
Orgona sega

Visas preces ir pieejamas iepriekš sazinoties un satiekoties vai pa pastu (papildus pasta izdevumi).www.1st-studio.de