LVENRUS

8 dienu seminārs Evas Raihas izveidotajā metodē Maigā Bio-Enerģētika

gentle bioenergetics institute

8 dienu seminārs Evas Raihas izveidotajā metodē
Maigā Bio-Enerģētika

Laiks: 2018. gada 29.aprīlis – 6.maijs

pirmajā dienā 10:00 -19:00, ar stundu pusdienām;
pārējās dienas 9:00 -18:00 (dažas dienas, iespējams, strādāsim arī vēlāk vakaros)

Semināra norises vieta:
Viesu nams „Vālodzes”, Siguldā  (www.valodzes.lv)

Semināru vadīs: RIČARDS OVERLIJS (www.gentlebio-energetics.com)

Maigās Bio-Enerģētikas (MBE) institūta direktors ASV, Maigās Bio-Enerģētikas terapeits, pasniedzējs un supervizors; MBE un Polaritāšu terapijas mācību materiālu autors, Polaritāšu terapijas praktizētājs un pasniedzējs. Mācījies pie Evas Raihas, strādājis kā viņas asistents, šobrīd vada MBE seminārus dažādās pasaules valstīs.

Valoda: angļu ar tulkojumu uz latviešu

Mērķauditorija: Visi, kam ir interese seminārā apgūto izmantot pašizaugsmei, ģimenēs, profesionālajā darbībā u.c.

Semināra saturs:

Teorija par MBE stūrakmeņiem – Dzīvības Enerģiju (esence, kas uztur mūs dzīvus), Traumu (jebkurš notikums dzīvē, kas ietekmē šo dabisko enerģijas plūsmu), Bruņām (mūsu aizsardzības sistēmas, kas noenkurojas ķermenī), to savstarpējo mijiedarbību un ietekmi uz mūsu veselību, dzīves scenārijiem un to, kā mēs izdarām savas izvēles dzīvē.

Pamata likumi darbam ar MBE tehnikām: ļoti maigs pieskāriens, respektējam klienta tiesības uz pašregulāciju (ja klients saka „nē” vai „stop”), nekādu interpretāciju (mūsu pašu ideju) par to, kas notiek ar otru cilvēku, strādāt tikai ar to, kas nāk no cilvēka paša (katra trauma un bruņas ir individuālas); kāda ir mūsu, kā tehniku izmantotāja loma attiecībās ar otru cilvēku (100% klātesamība; tehniku veikšana, bet mēs neesam tie, kas „nes” dziedināšanu – to nes Visuma enerģija); dziļa cieņa un pietāte pret cilvēka bruņošanās sistēmām un dzīves stāstiem. Tehnikas izvēlamies atbilstoši Dzīves Traumu līnijai (tehnika, kas palīdz atrast „saknes” tam, kāpēc mēs dzīvojam tā, kā šobrīd dzīvojam un izdarām tādas, ne savādākas izvēles.

Visu MBE tehniku mērķis ir atjaunot dabiskās enerģijas plūsmu un pulsāciju ķermenī, kausējot bruņas, kas iegūtas visas dzīves laikā, atbrīvojot bruņās saslēgtās pieredzes, strādājot un atlaižot tās, apgūstot jaunus veidus kā tikt galā ar dažādām situācijām. Emocijas ir enerģijas plūsma. Līdz ar to mācīsimies atļaut sev sajust un piedzīvot arī līdz ar atjaunoto enerģijas plūsmu paceltās emocijas. Teorija un prakse kā strādāt ar emocijām, kas paceļas sesiju laikā. 

Tā kā seminārs būs intensīvs, jārēķinās, ka darbs var skart ļoti dziļas un arī sāpīgas lietas.

Teorētiski un praktiski tiks apgūtas vairāk kā 30 MBE metodes, tai skaitā:

 • Tauriņu pieskāriena masāža (primāra tehnika visiem, kam bisušas traumas preverbālaja periodā – no ienemšanas līdz 2 gadu vecumam). Izmantojoma sākot no grūtniecības laika līdz pat paleatīvajai aprūpei. Palīdz enerģijas laukam atkal izplesties.
 • Dzīves Traumu līnija (informācijas ievakšana par visa veida traumām cilvēka dzīvē. Tā ir primārā tehnika, pēc kuras izvēlamies tālākās tehnikas.)
 • Maigās Bio-Enerģētikas Balanss (pēc operācijām, kaulu lūzumiem, ja nav sajūtu ķermenī, vai ir atdalītības sajūta no ķermeņa, maz bērnības atmiņu, ķermeņa asimetrija u.c.)
 • Dzimšanas psihodrāma (visiem, kam ir dzemdību laika traumas)
 • Metamorfoze (regresīva tehnika, kas ļauj dziedināt grūtniecības laika traumas. Īsajā variantā laba tehnika grūtniecēm – ievada enerģiju iegurņa segmentā; palīdz novērst spontānā aborta draudus; varikozu vēnu gadījumos; ja ir aukstas kājas; prostatas problēmas. Izmanto zīdaiņiem un bērniem pie attīstības un mācīšanās traucējumiem)
 • Darbs ar emocijām, savstarpējām attiecībām (kā mūs ietekmē emociju apspiešana un kā palīdzēt bērniem un pieaugušajiem izlādēt emocijas droša veidā)
 • Brazīļu pirkstu masāža (līdzsvaro enerģiju, labi strādā sāpju atvieglošanai pēc operācijām)
 • Psihofonā elpošana (ļoti ieteicama metode grūtniecēm)
 • Tauriņu pieskāriena peristaltikas masāža (pie kuņģa un zarnu trakta slimībām, gludās muskulatūras bruņām) u.c.
 • Orgona sega, Baha ziedu esences, spļaušanas terapija
 • Specifiskas tehinkas un to pielietojums grūtniecības laikā
 • Un daudzas citas tehnikas

Visas tehnikas būs iespēja apgūt esot gan “terapeita”, gan “klienta” lomā.

Dalības maksa : 400 Eur (40,- eiro iemaksa piesakoties).

Lūgums piesakoties izvērtēt vēlmi un iespēju piedalīties (diemžēl mums ir jārēķinās ar viesu nama izmaksām un pēdējā brīdī to atteikt vairs nevaram). 
Mēs ļoti gribētu nokomplektēt grupu vēlākais līdz 1.aprīlim.

Cenā iekļauts:

seminārs saskaņā ar programmu un tulka pakalpojumi visa semināra laikā; nakšņošana viesu namā (gultas veļa ir cenā); iespēja izmantot lauku pirti; brīvi pieejama, pilnībā aprīkota virtuve

Cenā nav iekļauts: 

Ēšana. Iespējams pasūtīt siltas pusdienas (vidēji 5 eiro) - gan gaļēdājiem, gan veģetāriešiem. Saimniece gatavo mājās un pieved pusdienas viesu namā. Par brokastīm un vakariņām būs jāparūpējas pašiem. Ir brīvi pieejama virtuve, kā arī netālu ir Siguldas kafejnīcas.

Tauriņu pieskāriena masāžas macību DVD (angļu/latviešu valodās); Eiro 8

R.Overlija Maigās Bio-Enerģētikas rokasgrāmata latviešu valodā. 8 dienu semināra ietvaros Eiro 25,-  

Orgona sega un/vai spilvens (darbojas kā enerģijas akumulators – V.Raiha pētījumu rezultāta produkts, viena no MBE tehnikām, kas tiks mācīta seminārā). Izmaksas ap 20 Eiro (sega~90x90cm) un/vai spilventiņš ap 4 Eiro, var tikt precizēts. Materiāli būs uz vietas, taisīsim paši semināra ietvaros.

Kas vēl jāzina:

 • Pēc semināra tiek izsniegts ASV Maigās Bio-Enerģētikas Institūta sertifikāts, kā apliecinājums, tam, ka esat piedalījies/-usies, noklausījies/-usies.

     Tas nav apliecinājums par profesionālu izglītību, bet dod tiesības izmantot tehnikas mājās vai profesionālā darba ietvaros kā papildus metodi.

 • Pēc semināra, turpinot praktizēt tehnikas ar radiem, draugiem, paziņām, klientiem, piedaloties supervīzijās un strādājot savā terapijā ar MBE, ir iespēja iegūt sertificēta MBE praktizētāja sertifikātu un/vai setifikātu kā Tauriņu pieskāriena masāžas apmācītājam (viss info par prasībām būs arī seminārā).
 •  Lūgums ņemt līdzi ērtu apģērbu, jo apmācību process noritēs uz grīdas.

Pieteikšanās, jautājumi saistībā ar semināru vai metodi: 

Laura Zalāna, e-pasts laura.zalana@gmail.com vai mob.29138224.
Vairāk par metodi www.maigabioenergetika.lv

Rekvizīti pārskaitījumam:

Biedrība Maigā Bio-Enerģētika
Reģ.nr. 40008137708
Banka: Swedbanka
Kods: HABALV22
Konta nr. LV97HABA0551024992067www.1st-studio.de