LVENRUS
Eva ReichEva Reich

Par mums [īsi par MBE un cilvēkiem, kas to praktizē]

2007.gadā Ivars Ozoliņš, ķermeņa terapeits (Amerikas latvietis) uzaicināja MBE institūta direktoru Ričardu Overliju (ASV) vadīt pirmo Maigās Bio-Enerģētikas semināru Latvijā. Un tā tas aizsākās.

Esam cilvēki, kuriem šī metode ir palīdzējusi personīgajā izaugsmē, un tās efektivitāti esam piedzīvojuši gan personiskajā darbā, gan darbā ar klientiem. Mūsu vēlme ir dot iespēju jums iepazīties ar šo metodi, tās teoriju un praktisko pielietojumu. Lai jūs savukārt varētu pielietot to savā dzīvē - ar bērniem, radiem, draugiem.

Esam gan cilvēki, kas ir izgājuši pilnu apmācības ciklu un esam sertificēti kā MBE praktizētāji, gan cilvēki, kas aktīvi izmanto tehnikas darba ietvaros vēl ir ceļā uz sertifikāciju, gan arī tie, kas izmanto tehnikas kā papildus metodi pamata darbam vai personiskajā dzīvē.

Esam nodibinājuši biedrību „Maigā Bio-Energētika””, ar mērķi turpināt Ričarda Overlija iesakto darbu, nesot tālāk Latvijā un pasaulē Evas Raihas izstrādāto Maigās Bio-Enerģetikas metodi. Organizēt seminārus un lekcijas visā Latvijā, kā arī citās valstīs, dodot cilvēkiem iespēju iepazīt un apgūt šo metodi.

Viens no Evas Raihas iemīļotākajiem teicieniem bija „Es neciešu elitārismu!”. Viņas vēlme bija nodot šo metodi visiem cilvēkiem, neskatoties uz pamatprofesiju vai statusu sabiedrībā. Galvenais - cieņas pilna attieksme un mīlestība pret cilvēkiem, vēlme būt saudzīgiem un atbalstošiem!

Mēs vēlamies saglabāt šos nosacījumus un dodam iespēju apgūt MBE visiem interesentiem. Ticībā, ka mēs varam piedāvāt savas zināšanas par enerģijas dabu, apgūtās tehnikas, būt blakus otram, bet dziedināšana un izmaiņas cilvēku dzīvēs nāks no Dieva, Kosmosa Enerģijas, Augstākās Apziņas (kā nu katrs to saucam).

Vairāk par Evu Raihu un Ričardu Overliju varat lasīt sadaļā vēsture.www.1st-studio.de